Namaz öğreten Seccade Ürün Görseli

Akıllı Seccade

Akıllı Seccade nedir? fiyatı, sipariş, satın al vb herşey 

Namaz öğreten bu mu muhteşem seccade sayesin de artık sizler de islamın beş şartından bir tanesi olan namaz ibadetini çok daha rahat bir şekil de öğrenebileceksiniz. Seccadenin üzerin de namaz kılmayı öğreten ve teşvik edici elektronik bir cihaz bulunmaktadır. Muhteşem akıllı seccade ezan okumaktadır. Sabah, öğle, ikindi, akşam ve yatsı namazların da duaları ve kaç rekat olduğunu sizlere söylemektedir.

Sesli ve akıllı seccade 7’den 70’e her yaşta namaz kılmayı öğrenmek ve namaz kılmaya indirteşvik etmek için dinin direği olan namaz ibadetini yapmanız için özel olarak tasarlanmış olan elektronik bir cihazdır. Çocukların namaz kılmasını daha çabuk öğret,r ve namaz kılmaya teşvik etmektedir. Yetişkin insanlar da ise namaz kılmayı öğretir ve kraati düzeltmektedir.Ezan okuma özelliği sayesin de namazlardan önce ezan dinleyebilir ve daha sonra namazınızı kılabilirsiniz.

İslamın 5 şartından en önemlisi olan ve dinin direği olarak gösterilen namaz ibadetini sizler de çok daha rahat bir şekil de eda edecek ve daha huzurlu namaz kılabileceksiniz.

Seccade namaz kılmak için kullanılan örtü ya da namazlık olarak da bilinir. Teknolojinin faydalarından yararlanılarak hazırlanan namaz öğreten seccade ise son teknoloji ile üretilmiş bir üründür. Namaz kılmayı öğreten ve namazı sevdiren özelliği ile sesli olarak yardımcı olmaktadır. Sesli seccade ile namaz kılmak çok kolay hale geldi. Özellikle küçük çocukların namazı sevmesi ve namaza başlaması için namaz kılmayı öğreten akıllı seccade kullanımı işe yaramaktadır.

Yıllarca namaz kılmamış ve bunun eksikliğini hisseden kişiler ya da namaz kılarken hata yapanların yanlışlarını düzeltmek için kullanabileceği bu seccade kıbleyi bulmak için kolaylık sağlamaktadır. Gittiğiniz yerde kıbleyi bulmak için uğraşmaya gerek yok çünkü akıllı seccade sizin konumunuza göre kıbleyi göstermektedir. Sesli namaz seccadesi ile kendinizden emin bir şekilde namaz kılabilirsiniz. Sesli seccade en ucuz fiyatlarıyla eşinize dostunuza hediye edebileceğiniz güzel bir teknoloji ürünüdür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )