Namaz öğreten Seccade Ürün Görseli

Akıllı Sesli Seccade

Sesli seccade nedir ?

indirNamaz kılmayı öğreten ve harika özelliklere sahip olan sesli seccade ile sizler de islamın 5 şarıtından bir tanesi olan namaz kılmayı çok daha kolay öğrenebileceksiniz. Seccade üzerin de yer alan namaz kılmayı öğretici olan elektronik bir cihaz yer almaktadır. Muhteşem özelliklere sahip olan sesli seccade ezan okuayabilir , sabah, öğle, akşam ve yatsı namazların da duaları ve rekatları sizlere öğreterek ibadet etmenize ve sevap kazanmanıza hem size hem de sevdiklerinizi mutlu eder.

Namaz öğreten seccade  7’den 70’e herkese namaz kılmayı , ibadet etmeyi öğretmektedir. Artık her yaşta hem bayan hem de erkekler namaz kılmaya teşvik olacaklar . Sesli seccade insanlara namaz kılmayı ve teşvik etmeyi amaçlayarak üretilmiş olan seccade şeklin de elektornik bir cihazdır. Çocuklara namaz kılmayı hızlı bir şekil de öğretir ve çocukların namaza teşvik olmasını sağlar. Ezan okuma özelliği ile ezanı en güzel seslerden dinnleyebilir ve soınrasın da namazınızı kılabilirsiniz.

İslamın en önemli şartlarından bir tanesi olan Namaz kılmak artık çok daha huzurlu ve bilmeyenler için çok daha kolay olacaktır. Namaz ibadetini öğrenmek isteyenler , namaza başlamak isteyenler, namazlarını daha doğru bir şekil de kılmak isteyenler sesli seccadeyi deneyerek dinimizin direği olan namaz ibadetini çok daha layıssetkı ile yerine getirebilirler. Daha huzurlu ve kendinizi Allah’a daha yakın hek için sizler de sesli seccade kullanın…

Namaz kılmayı öğretmesi ile namazda hata yapanlar ya da eksik bilgileri olanlar için yardımcı olacak bu teknoloji harikası ürün sayesinde kaç yaşında olursanız olun namazı öğrenebilirsiniz. Namaz kılmayı öğreten seccade ezan ve dua özelliğiyle daha kolay namaz kılmayı sağladığı gibi sizlere en güzel sesiyle dua dinletisi sunmaktadır. Dua dinleme sevabı ve duanın beraberinde tekrar edilmesi ise sizi İslam dinine daha çok bağlayacaktır. Namaz öğreten seccade fiyatı yoğun talep sonrasında indirimlerle özel olarak satışa sunulmuştur.

Namaz öğreten seccade yorumları çok iyi bir cihaz olduğu ve birçok kişinin namaz kılmasını öğrendiğini göstermektedir. Sesli seccade hakkında yorumlar namaz kılmayı daha kolay hale getirdiği için cihazı yapana da satana da dualar edildiği bir ürün olmuştur. Sesli seccade caiz mi soruna cevap olarak hocaların yorumu şöyle olmuştur; nasıl ki kitaptan ya da videodan namaz kılmak öğreniliyorsa bu ürünle de namaz kılmayı öğrenebilir ve hatalarınızı görebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında çok faydalı ve hayırlı bir üründür. Namazı sevdirmesi ve öğretmesi ile mutlaka herkesin evinde olması gereken bir üründür. Namaz öğreten video ve kitapların işi teknoloji ile birleştirerek daha kullanışlı hale gelmiştir.

Sesli seccade fiyatı üç ayların başlaması ile özel indirime girmiş ve Müslüman âleminin namaz görevini yapabilmesi için sunulmuştur. Namaz öğreten seccade en ucuz fiyatları ile kısa süreliğine sitemizde satılmaktadır. İnternetten alışveriş yapmak için Namaz öğreten seccade kapıda ödeme ile satılmaktadır. Yani kartla ya da bankayla uğraşmaya gerek olmadan siparişinizi verebilir ve akıllı seccade kapınıza geldiğinde ödemesini nakit olarak yapabilirsiniz.

Akıllı seccade kapıda ödeme ile almak için telefon numaranızı bile bırakmanız yeterlidir. Ücretsiz sipariş hattı ile kıbleyi gösteren sesli seccade sipariş verebilirsiniz. Akıllı seccade fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve Namaz öğreten seccade yorumları ile soru sorabilişiniz. Akıllı seccade 7’den 70’e herkesin kullanabileceği ve namaz öğrenebileceği bir üründür. Namaz kıldıran akıllı seccade ile gençlere ve çocuklara dinimizin farzını sevdirebilirsiniz. Pilli seccade ile ibadetinizi daha doğru bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Namaz öğretici seccadeyi ücretsiz kargo ile satın alarak evinizde bir namaz hocasına sahip olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )