Namaz öğreten Seccade Ürün Görseli

Namaz Kıldıran Seccade

namaz-ogreten-seccadeNamaz Kıldıran Seccade

Namaz kılmayı öğreten harika bir icat olan namaz kıldıran seccade ile sizler de islamın beş şartın dan en önemlisi olan namaz ibadetini artık sizler de tam anlamı ile yerine getirecek ve daha doğru bir şekil de ibadetinizi yapacaksınız. Seccadenin üzerin de namaz kılmaya ve öğretmeye yönelik elektronik bir cihaz bulunmaktadır.

Muhteşem özelliklere sahip olan akıllı seccade Ezan okyabilir, sabah öğle, akşam, ikindi, yatsı namazlarını ve dualarını hatta rekatlarını bilir ve sizlere namaz kılarken çok yardımcı olur. Sesli seccade 7’den 70’e herkese namaz kılmayı öğretmek için tasarlanmış olan seccade şeklin de elektronik olan bir cihazdır. Hem sevdiklerinizin hem de sizlerin daha huzurlu insanlar olmanıza yardımcı olacak sesli seccade ile sizler de daha doğru bir şekil de namaz kılacaksınız.

İslamın 5 şartından bir tanesi olan ve dinimiz direği olan namaz kılmayı öğrenmek isteyenler, doğru namaz kılmak isteyenler, namaz kılmayı daha huzurlu hale getirmek isteyenler namaz kıldıran seccadeden mutlaka yardım almalıdırlar.

Namaz İslam’ın beş şartından ikincisidir. En önemli ve kolay ibadetlerden birisidir. Sesli seccade kullananlar namazları daha kolay öğrenebilir ve akıllı seccadeyle birlikte vakit namazlarını kılabilirler. Namazdan sonra okunan dualar ve ezan özellikleriyle de Müslüman âleminin yardımcısı olmaktadır.

Sesli seccade fiyatları herkesin namaz kılmayı öğrenmesi ve sevmesi için kampanyalı olarak satışa sunulmuştur. Sesli seccade kapıda ödeme yöntemiyle kredi kartına bile gerek olmadan Müslüman kardeşlerimize gönderilmektedir. Pusulalı sesli seccade sipariş verdikten sonra kapınıza kadar getirilir ve size teslim edilir. Namaz öğreten seccade ücretini kapıda ödeme ile nakit ya da kartla ödeyerek alabilirsiniz. Namaz öğreten seccadeyi torunlarınıza, yeğenlerinize ve çocuklarınıza hediye ederek namaz kılmayı öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )