Namaz öğreten Seccade Ürün Görseli

Namaz öğreten seccade İstanbul

Namaz öğreten seccade İstanbul 

Namaz kılmak dinimizin 5 farzı arasın da en önemli olanların dan bir tanesidir. Namaz dinimizin direğidir. Namaz kılmayı öğrenmek istiyorsanız ve bunu hem zevk alarak hem de kendi başınıza çözmek istiyorsanız, namaz öğreten seccade tam da size göre bir ürün. Ramazan ayına girmeden önce hem çocuklarınıza namaz kılmayı daha zevkli bir hale getirmek, hem de çocuklarınıza duaları öğretmek için namaz öğreten seccadeden yardım alabilirsiniz.

Namaz öğreten seccade İstanbul siparişleriniz sizlere sadece 1 iş günü içerisin de teslim edilmektedir. Günün istediğiniz anın da bizleri arayarak siparişlerinizi verebilir ve ürünümüz hakkın da bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere günün her saatin de hizmet vermektedirler. Çağrı merkezi numaralarımız sayfamız da sizlere sunulmaktadır.

Namaz öğreten seccade sipariş etmek için hemen bizlere ulaşın ve siz de çocuklarınıza dinimizin direğini en zevkli ve güzel şekil de öğretin. Teslimat süreleri İstanbul ve çevre illere 1 iş günü Ankara ve çevre illere 1 iş günü diğer illere ise kargolarınız maksimum 2 iş günü içerisin de teslim edilmektedir.

Ürün ödemelerini istediğiniz şekil de yapabilirsiniz. İsterseniz kapı da nakit, isterseniz kapı da kredi kartı, isterseniz de online olarak kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız sizlere isterseniz kargo şubelerin den teslimatlar da ürünlerinizi açıp kontrol etme hakkını da tanımaktadır. Ürünlerinizi açıp kontrol ettikten sonra teslim alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )